Frankrike 1800-talets mitt, bronserad samt patinerad gjutmetall, skador på urtavla, höjd 47 cm
2 600 SEK | 2019-12-26 18:55 |
2 500 SEK | 2019-12-25 08:02 |
350 SEK | 2019-12-15 22:20 |
300 SEK | 2019-12-22 18:38 |
200 SEK | 2019-12-16 12:46 |
125 SEK | 2019-12-11 23:36 |
100 SEK | 2019-12-10 19:39 |
100 SEK | Startpris |