Tidigt 1900-tal, bruksslitage, längd 100 cm, sitthöjd 37 cm
1 300 SEK | 2020-01-13 19:00 |
1 200 SEK | 2020-01-13 19:00 |
1 000 SEK | 2020-01-13 17:36 |
850 SEK | 2020-01-06 13:09 |
750 SEK | 2020-01-06 21:10 |
350 SEK | 2019-12-11 09:13 |
300 SEK | 2019-12-29 00:58 |
100 SEK | 2019-12-10 18:11 |
100 SEK | Startpris |