Första skrivmaskinen av svensk tillverkning. 1890-tal, bruksslitage, saknar fodral, ej funktionstestad
30 000 SEK | 2020-01-13 19:01 |
29 500 SEK | 2020-01-13 19:01 |
11 000 SEK | 2020-01-10 14:09 |
1 000 SEK | 2019-12-24 22:51 |
125 SEK | 2019-12-20 00:25 |
100 SEK | 2019-12-11 05:39 |
100 SEK | Startpris |