1800-tal, valnöt, smärre bruksslitage, 70 x 38 cm, höjd 87 cm, mått spegel 130 x 76 cm.
1 300 SEK | 2020-01-13 14:41 |
1 200 SEK | 2020-01-13 18:24 |
350 SEK | 2020-01-12 19:08 |
250 SEK | 2020-01-12 19:06 |
125 SEK | 2020-01-07 14:34 |
100 SEK | Startpris |