1900-talets första hälft, nysilver, smärre bruksslitage, höjd 62 cm
1 600 SEK | 2020-01-12 09:15 |
1 500 SEK | 2020-01-10 21:56 |
900 SEK | 2020-01-09 18:41 |
850 SEK | 2020-01-06 20:44 |
750 SEK | 2019-12-11 22:06 |
600 SEK | 2019-12-28 22:22 |
200 SEK | 2019-12-10 19:50 |
100 SEK | 2019-12-10 05:56 |
100 SEK | Startpris |