Mahogny, 1800-talets slut, bruksslitage, 97 x 46/92 cm, höjd 77 cm
500 SEK | 2020-01-13 19:16 |
450 SEK | 2020-01-13 19:16 |
250 SEK | 2020-01-13 19:15 |
175 SEK | 2020-01-11 11:18 |
150 SEK | 2019-12-24 10:49 |
100 SEK | Startpris |