Djup tallrik Qianlong 1700-tal, ett mindre kantskav efter upphängning. Gräddkanna Qianlong Familie rose, 1700-tal, vas 1800-tal dekorerad med Fohundar, hål för sladdgenomföring, mindre kantnagg.
1 200 SEK | 2020-01-13 18:26 |
1 100 SEK | 2020-01-13 15:14 |
1 000 SEK | 2020-01-13 14:43 |
450 SEK | 2020-01-01 14:49 |
150 SEK | 2020-01-05 23:21 |
100 SEK | 2019-12-22 10:07 |
100 SEK | Startpris |