Omkring 1900-talets mitt, mahogny, smärre bruksslitage, 103 x 42 cm, höjd 104 cm.
1 200 SEK | 2020-01-13 18:44 |
1 100 SEK | 2020-01-13 19:18 |
450 SEK | 2020-01-09 17:10 |
350 SEK | 2019-12-15 18:02 |
125 SEK | 2020-01-02 07:27 |
100 SEK | Startpris |