1800-tal, bruksslitage, sliten kädsel, bredd 54 cm
500 SEK | 2020-01-13 19:00 |
450 SEK | 2020-01-13 17:27 |
300 SEK | 2020-01-07 12:48 |
200 SEK | 2019-12-15 22:32 |
125 SEK | 2020-01-04 19:50 |
100 SEK | Startpris |