Signerad "LF", smärre bruksslitage, 236 x 167 cm
500 SEK | 2020-01-13 19:02 |
450 SEK | 2019-12-22 10:50 |
400 SEK | 2019-12-10 07:46 |
350 SEK | 2019-12-21 17:40 |
250 SEK | 2019-12-17 10:40 |
100 SEK | Startpris |