Omkring 1940-tal, höjd 35 cm, smärre bruksslitage, fungerar
750 SEK | 2020-01-13 17:12 |
700 SEK | 2020-01-13 19:02 |
600 SEK | 2020-01-12 22:38 |
400 SEK | 2020-01-07 17:39 |
100 SEK | 2019-12-17 20:25 |
100 SEK | Startpris |