1900-tal, björk, med vitrindörrar och bakomliggande flyttbara hyllplan i trä, smärre bruksslitage, smärre torrsprickor 83 x 35 cm, höjd 190 cm.
2 300 SEK | 2020-01-20 19:01 |
2 200 SEK | 2020-01-20 18:28 |
1 800 SEK | 2020-01-20 18:25 |
1 300 SEK | 2020-01-20 10:32 |
1 000 SEK | 2020-01-16 09:22 |
800 SEK | 2020-01-19 12:24 |
650 SEK | 2020-01-15 19:49 |
350 SEK | 2020-01-08 20:37 |
175 SEK | 2020-01-08 01:07 |
125 SEK | 2020-01-07 12:17 |
100 SEK | Startpris |