Smärre bruksslitage, mindre fotnagg, etikettmärkt, höjd 19 cm.
750 SEK | 2020-01-20 19:05 |
700 SEK | 2020-01-20 18:04 |
700 SEK | 2020-01-20 18:37 |
550 SEK | 2020-01-11 14:05 |
350 SEK | 2020-01-19 17:16 |
250 SEK | 2020-01-10 10:15 |
200 SEK | 2020-01-10 10:23 |
100 SEK | Startpris |