I form av båt, signerad, samt numrerad (7172015), smärre bruksslitage, längd 18 cm.
2 000 SEK | 2020-01-20 19:05 |
1 900 SEK | 2020-01-20 19:05 |
1 700 SEK | 2020-01-20 19:05 |
850 SEK | 2020-01-13 07:17 |
100 SEK | 2020-01-07 08:50 |
100 SEK | Startpris |