4 st, smärre bruksslitage, men en med mindre fotnagg. Höjd 11 - 13 cm.
1 300 SEK | 2020-01-20 19:10 |
1 200 SEK | 2020-01-20 19:10 |
800 SEK | 2020-01-20 19:09 |
650 SEK | 2020-01-20 18:58 |
600 SEK | 2020-01-20 18:57 |
500 SEK | 2020-01-19 21:01 |
450 SEK | 2020-01-14 23:18 |
400 SEK | 2020-01-14 19:37 |
200 SEK | 2020-01-07 10:06 |
100 SEK | Startpris |