3 st, i form av hundar. Smärre bruksslitage, men en med mindre fotnagg. Höjd 8 - 11 cm.
600 SEK | 2020-01-20 19:12 |
550 SEK | 2020-01-20 19:12 |
500 SEK | 2020-01-20 18:34 |
450 SEK | 2020-01-20 12:36 |
300 SEK | 2020-01-17 15:41 |
175 SEK | 2020-01-14 19:50 |
100 SEK | 2020-01-07 08:52 |
100 SEK | Startpris |