1900-talets slut, modell 3543, smärre bruksslitage, ngt solblekt
2 200 SEK | 2020-01-20 19:00 |
2 100 SEK | 2020-01-20 18:37 |
1 800 SEK | 2020-01-20 18:57 |
1 500 SEK | 2020-01-20 18:38 |
850 SEK | 2020-01-20 18:31 |
750 SEK | 2020-01-13 21:53 |
175 SEK | 2020-01-08 13:32 |
100 SEK | 2020-01-06 14:06 |
100 SEK | Startpris |