1900-talets slut, konstmassa, smärre bruksslitage, mindre skada på stativ, höjd 155 cm
3 300 SEK | 2020-01-20 19:03 |
3 200 SEK | 2020-01-20 19:02 |
2 400 SEK | 2020-01-20 19:02 |
2 000 SEK | 2020-01-19 01:06 |
1 800 SEK | 2020-01-20 18:44 |
1 200 SEK | 2020-01-14 20:25 |
1 100 SEK | 2020-01-11 16:07 |
1 000 SEK | 2020-01-11 16:02 |
800 SEK | 2020-01-09 21:33 |
600 SEK | 2020-01-08 14:11 |
500 SEK | 2020-01-08 09:07 |
100 SEK | 2020-01-06 16:30 |
100 SEK | Startpris |