Göteborg, 1900-talets mitt, enligt uppgift från isbrytaren Oden, byggd 1957, mässing samt trä, bruksslitage, höjd 136 cm
9 600 SEK | 2020-01-27 19:00 |
8 200 SEK | 2020-01-27 18:50 |
4 200 SEK | 2020-01-25 12:02 |
3 000 SEK | 2020-01-16 20:53 |
3 000 SEK | 2020-01-19 11:28 |
2 000 SEK | 2020-01-15 08:52 |
100 SEK | Startpris |