Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny med intarsiadekor, smärre bruksslitage, 107 x 40, höjd 200 cm
1 600 SEK | 2020-01-27 19:02 |
1 500 SEK | 2020-01-13 17:40 |
1 400 SEK | 2020-01-27 18:50 |
1 200 SEK | 2020-01-26 17:10 |
100 SEK | Startpris |