1900-talets mitt, mahogny, smärre bruksslitage, 127 x 35 cm, höjd 195 cm
750 SEK | 2020-01-25 18:52 |
700 SEK | 2020-01-27 19:06 |
600 SEK | 2020-01-27 19:06 |
500 SEK | 2020-01-24 18:45 |
250 SEK | 2020-01-17 12:59 |
100 SEK | Startpris |