1800-tal, björk, bruksslitage, längd 193 cm
750 SEK | 2020-01-27 19:06 |
700 SEK | 2020-01-27 19:06 |
650 SEK | 2020-01-27 19:06 |
600 SEK | 2020-01-27 18:57 |
400 SEK | 2020-01-27 13:36 |
200 SEK | 2020-01-16 00:41 |
100 SEK | Startpris |