1900-talets andra hälft, plåt, smärre bruksslitage, 81 x 40 cm, höjd 132 cm
950 SEK | 2020-01-27 19:08 |
900 SEK | 2020-01-27 19:08 |
400 SEK | 2020-01-27 19:06 |
175 SEK | 2020-01-24 17:45 |
150 SEK | 2020-01-22 11:43 |
125 SEK | 2020-01-21 09:51 |
100 SEK | Startpris |