Frankrike 1700-talets slut, kvinnoporträtt, duk med lagningar, retuscheringar, färgbortfall, krackelerad duk, reva samt mindre hål i duk. Bildmått 108 x 86 cm
3 900 SEK | 2020-01-10 16:17 |
3 800 SEK | 2020-01-27 18:50 |
3 200 SEK | 2020-01-23 15:18 |
3 000 SEK | 2020-01-15 19:20 |
2 500 SEK | 2020-01-15 16:33 |
1 800 SEK | 2020-01-15 15:29 |
1 600 SEK | 2020-01-14 12:38 |
100 SEK | Startpris |