1900-talets första hälft, mässing samt gjutjärn, bruksslitage, höjd 60 cm
1 000 SEK | 2020-01-27 19:09 |
950 SEK | 2020-01-27 19:09 |
900 SEK | 2020-01-27 19:09 |
650 SEK | 2020-01-27 17:55 |
600 SEK | 2020-01-21 10:51 |
500 SEK | 2020-01-17 21:43 |
300 SEK | 2020-01-15 22:40 |
250 SEK | 2020-01-15 21:47 |
175 SEK | 2020-01-14 20:14 |
125 SEK | 2020-01-14 14:14 |
100 SEK | Startpris |