Omkring sekelskifte 18/1900-tal, hållare för 8+1 levande ljus, ngt förkortad, diam. 70, höjd 65 cm, smärre bruksslitage, lösa prismor medföljer
2 900 SEK | 2020-01-10 13:47 |
2 800 SEK | 2020-01-27 18:50 |
2 200 SEK | 2020-01-27 13:44 |
950 SEK | 2020-01-25 07:23 |
600 SEK | 2020-01-16 13:57 |
100 SEK | Startpris |