1900-talets början, förgyllt trä, smärre bruksslitage, 125 x 75 cm
2 500 SEK | 2020-01-27 19:00 |
2 400 SEK | 2020-01-26 22:02 |
2 000 SEK | 2020-01-27 18:50 |
1 400 SEK | 2020-01-23 16:08 |
1 300 SEK | 2020-01-23 15:48 |
1 100 SEK | 2020-01-10 13:47 |
175 SEK | 2020-01-14 20:12 |
125 SEK | 2020-01-14 12:13 |
100 SEK | Startpris |