Trä samt metall, omkring 1900-talets mitt, höjd 37 cm, bruksslitage
1 300 SEK | 2020-01-20 20:54 |
1 200 SEK | 2020-02-03 18:59 |
500 SEK | 2020-02-02 22:13 |
100 SEK | 2020-01-20 19:33 |
100 SEK | Startpris |