Chamotte, bruksslitage, mindre nagg förekommer. Ojordad elkontakt, höjd till lampfäste 16 cm.
950 SEK | 2020-02-02 16:16 |
900 SEK | 2020-01-26 01:32 |
700 SEK | 2020-01-23 09:39 |
500 SEK | 2020-01-22 20:59 |
400 SEK | 2020-01-22 18:38 |
150 SEK | 2020-01-22 17:54 |
100 SEK | 2020-01-20 19:33 |
100 SEK | Startpris |