Smide, 1900-tal, bruksslitage, diam. 58, höjd 49 cm
1 100 SEK | 2020-01-27 17:45 |
1 100 SEK | 2020-01-28 20:43 |
250 SEK | 2020-01-24 13:35 |
100 SEK | 2020-01-20 15:16 |
100 SEK | Startpris |