Bords/väggmodell (saknar stöd för uppställning), spegelglas med gravyr, bruksslitage, skador förekommer. 90 x 58 cm.
450 SEK | 2020-02-03 19:10 |
400 SEK | 2020-02-03 18:52 |
250 SEK | 2020-02-03 18:07 |
150 SEK | 2020-01-30 02:05 |
100 SEK | 2020-01-25 19:57 |
100 SEK | Startpris |