Omkring 1930-tal, höjd 15,5 cm, glasyrkrackeleringar
1 500 SEK | 2020-02-03 18:56 |
1 500 SEK | 2020-02-03 19:12 |
1 100 SEK | 2020-02-03 19:12 |
650 SEK | 2020-01-30 08:59 |
450 SEK | 2020-01-21 16:57 |
100 SEK | Startpris |