Svenska Möbelfabriken, Bodafors, 1960-tal. Mahogny, delvis svärtad, 80 x 50 cm, smärre bruksslitage, mindre fanerskada
1 100 SEK | 2020-02-03 19:13 |
1 000 SEK | 2020-02-02 23:25 |
850 SEK | 2020-01-24 21:09 |
100 SEK | 2020-01-23 16:41 |
100 SEK | Startpris |