1900-talets första hälft, gjutjärn, längd från vägg 32 cm, bruksslitage, senare rörmontering
2 200 SEK | 2020-02-03 19:04 |
2 100 SEK | 2020-02-03 19:04 |
1 400 SEK | 2020-02-03 09:07 |
1 300 SEK | 2020-02-03 07:23 |
900 SEK | 2020-01-24 21:05 |
750 SEK | 2020-01-23 16:20 |
250 SEK | 2020-01-24 13:33 |
100 SEK | 2020-01-20 16:57 |
100 SEK | Startpris |