1900-talets andra hälft, bemålat lövträ, smärre bruksslitage, klädsel med fläckar, längd 204 cm
400 SEK | 2020-02-10 19:06 |
350 SEK | 2020-02-10 19:06 |
300 SEK | 2020-02-10 19:06 |
100 SEK | Startpris |