1950-tal, stål, läderband, diam. 35 mm, smärre bruksslitage, ngt missfärgad urtavla, går vid inskrivningstillfället
850 SEK | 2020-02-10 17:22 |
800 SEK | 2020-02-10 17:53 |
600 SEK | 2020-02-04 12:45 |
600 SEK | 2020-02-08 23:01 |
300 SEK | 2020-02-06 20:34 |
100 SEK | Startpris |