Mässing, 1900-talets andra hälft, 3 ljuspunkter, smärre bruksslitage
650 SEK | 2020-02-10 19:15 |
600 SEK | 2020-02-10 19:15 |
125 SEK | 2020-02-07 07:38 |
100 SEK | Startpris |