Omkring 1970-tal, lamellimmad bok med sadelgjord, smuts, skador samt slitage.
1 100 SEK | 2020-02-06 22:10 |
1 000 SEK | 2020-02-06 21:02 |
550 SEK | 2020-01-31 11:28 |
500 SEK | 2020-01-30 07:48 |
250 SEK | 2020-01-28 22:13 |
150 SEK | 2020-01-28 21:05 |
100 SEK | Startpris |