Signerad, samt numrerad, smärre bruksslitage, smuts. Längd 38 cm.
800 SEK | 2020-02-10 18:59 |
750 SEK | 2020-02-10 19:05 |
450 SEK | 2020-02-10 19:05 |
350 SEK | 2020-02-04 20:42 |
200 SEK | 2020-02-03 11:24 |
100 SEK | 2020-01-30 02:27 |
100 SEK | Startpris |