1960-tal, stål, automat, datum, stavindex, diam. 36 mm, mindre repor, mindre spricka på glas, går vid inskrivningstillfället
2 000 SEK | 2020-02-17 19:02 |
1 900 SEK | 2020-02-17 19:02 |
1 200 SEK | 2020-02-17 15:39 |
1 100 SEK | 2020-02-16 06:20 |
650 SEK | 2020-02-04 13:00 |
100 SEK | Startpris |