Ett par karmstolar samt 3 st stolar, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, senare bemålning
400 SEK | 2020-02-17 17:27 |
350 SEK | 2020-02-16 15:36 |
250 SEK | 2020-02-12 22:01 |
100 SEK | Startpris |