Mahogny, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, 65 x 45 cm, höjd 135 cm
1 200 SEK | 2020-02-17 19:03 |
1 100 SEK | 2020-02-16 22:08 |
850 SEK | 2020-02-17 19:03 |
750 SEK | 2020-02-17 19:02 |
650 SEK | 2020-02-17 18:58 |
500 SEK | 2020-02-16 10:08 |
200 SEK | 2020-02-15 18:31 |
125 SEK | 2020-02-13 20:02 |
100 SEK | Startpris |