Osignerad, duk med krackeleringar, samt färgbortfall, mindre hål i duken, bildmått 75 x 60 cm
1 100 SEK | 2020-02-17 19:03 |
1 000 SEK | 2020-02-17 18:55 |
550 SEK | 2020-02-13 13:53 |
400 SEK | 2020-02-13 19:24 |
125 SEK | 2020-02-10 18:17 |
100 SEK | 2020-02-05 19:26 |
100 SEK | Startpris |