"Mon Amie" i fint skick, övriga delar med bruksslitage. Arabiaburk med mindre nagg.
800 SEK | 2020-02-17 19:04 |
750 SEK | 2020-02-17 18:46 |
550 SEK | 2020-02-17 19:03 |
400 SEK | 2020-02-13 22:46 |
300 SEK | 2020-02-07 01:06 |
250 SEK | 2020-02-10 13:12 |
175 SEK | 2020-02-05 19:29 |
100 SEK | Startpris |