2 delar, smärre bruksslitage, men någon tillverkningsdefekt, samt glasyrkrackelering förekommer. Höjd 13 - 18 cm.
800 SEK | 2020-02-16 22:22 |
750 SEK | 2020-02-17 19:04 |
650 SEK | 2020-02-17 14:00 |
400 SEK | 2020-02-16 19:12 |
100 SEK | Startpris |