8 delar, smärre bruksslitage, de flesta delar signerade. Höjd 2 - 14 cm.
550 SEK | 2020-02-17 19:06 |
500 SEK | 2020-02-17 18:43 |
350 SEK | 2020-02-17 19:06 |
175 SEK | 2020-02-17 18:53 |
125 SEK | 2020-02-12 22:21 |
100 SEK | Startpris |