1900-talets början, diam. 52 mm, vikt 102 gram, innerlock i guld, obetydligt yttre slitage, saknar glas, gravyr
7 600 SEK | 2020-02-17 18:00 |
7 200 SEK | 2020-02-14 17:29 |
5 800 SEK | 2020-02-07 11:48 |
4 600 SEK | 2020-02-04 12:59 |
1 900 SEK | 2020-02-04 16:02 |
100 SEK | Startpris |