1900-talets mitt, mahogny med intarsiadekor, skiva i marmor, 3 utdragslådor, smärre bruksslitage, 96 x 47 cm, höjd 80 cm
850 SEK | 2020-02-17 19:10 |
800 SEK | 2020-02-17 19:10 |
600 SEK | 2020-02-17 19:09 |
550 SEK | 2020-02-13 13:53 |
450 SEK | 2020-02-16 10:09 |
150 SEK | 2020-02-10 06:56 |
100 SEK | Startpris |