Stomme i kromad metall, skivor i fanerat trä, smärre bruksslitage, diam. 60, höjd 65 cm
600 SEK | 2020-02-17 18:28 |
550 SEK | 2020-02-07 01:04 |
350 SEK | 2020-02-12 21:26 |
175 SEK | 2020-02-06 21:10 |
125 SEK | 2020-02-04 20:17 |
100 SEK | 2020-02-04 15:59 |
100 SEK | Startpris |