Från isbrytaren Ymer, 1900-talets första hälft, mässing, bruksslitage, höjd 105 cm
6 000 SEK | 2020-02-24 19:20 |
5 800 SEK | 2020-02-24 19:20 |
4 200 SEK | 2020-02-24 18:58 |
2 700 SEK | 2020-02-22 08:49 |
2 600 SEK | 2020-02-21 21:46 |
2 000 SEK | 2020-02-12 20:47 |
100 SEK | 2020-02-11 21:36 |
100 SEK | Startpris |